Producent ekologicznych, wegańskich słodyczy bez glutenu i laktozy - Super Krówka

„Free From” to idea, która przyświeca nam od początku naszego istnienia, i którą konsekwentnie realizujemy, tworząc jakościowe, ale co równie ważne smaczne słodycze. To ukłon w stronę wszystkich osób z nietolerancjami pokarmowymi, ale również tych, dla których składy kupowanych produktów mają znaczenie.

 

#Chcieliśmy, aby produkowane przez nas słodycze mogły jeść również osoby z nietolerancjami pokarmowymi i chore na celiakię, dlatego w naszych produktach stosujemy surowce wolne od glutenu.


#Ponieważ składy naszych produktów są dla nas najważniejsze, wszystkie nasze słodycze, całkowicie pozbawione są szkodliwego dla zdrowia i środowiska oleju palmowego.


#Stworzenie słodyczy dla osób nietolerujących laktozy i kazeiny było jednym z największych wyzwań w naszej słodkiej działalności. Tak powstały krówki i batony, których receptury oparte są na mleku kokosowym.


#Super Krówka zamiast niezdrowego syropu glukozowo-fruktozowego, uważanego za jedną z przyczyny otyłości, ma w sobie zdrowy syrop ryżowy, który jako, że zawiera m.in. witaminy z grupy B, korzystnie wpływa m.in. na układ nerwowy.


#W składzie naszych słodkości próżno szukać jakichkolwiek surowców odzwierzęcych, co sprawia, że nasze słodycze kochają nie tylko osoby z nietolerancjami pokarmowymi, ale wszyscy dla których los zwierząt ma znaczenie.


 #Nasze surowce pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych, nie poddawanych przemysłowym technikom upraw - bez sztucznych nawozów, oprysków, pestycydów i metali ciężkich – sposób uprawy zachowuje naturalny zrównoważony cykl wzrostu, z poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

 

© 2017 Me Gusto WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE